Přípravné utkání: FK Jílové - SK Skalice 2:1

31.07.2016 20:28

FK Jílové - SK Skalice 2:1 (1:1)

Po minulém týdnu, kdy nám byl odřeknutý zápas Vilémovem a náhradně byl sehrán zápas s naší gardou, nás čekalo první ostré přípravné utkání s celkem SK Skalice (Krajský přebor libereckého kraje). Jak se ukázalo, šlo o zkušený a kvalitní tým. První poločas byl vyrovnaný, ale na šance jsme byli o trošku lepší a poločasové skóre 1:1 mohlo pro nás být alespoň o gól lepší. Naopak druhý poločas, měl více ze hry soupeř. Ale jak to v kopané bývá, hraje se na góly a ten jsme po nádherné individuální akci Kudrny dali my.

Vyjádření trenéra (R. Rangl): Když to shrnu, tak remízový zápas. Kluky musím pochválit, jelikož jsme dva týdny třífázově trénovali a kluci zápas odmakali na 100%, samozřejmě se ukázali i nedostatky, ale ty musíme postupně vylepšit.

Branky: Kolář, Kudrna

Sestava: Vosecký - Kořínek, Michalec, Reichelt, Červenka - Kudrna, Feledi, Čermák, Farkaš - Bílek, Kolář

Střídal: Geletič