Pohár ÚKFS: Zasloužený postup přes Vilémov

10.09.2016 11:22

FK Jílové - SK  Stap Tratec Vilémov 3:2 np (1:0)

Vyjádření trenéra (O. Barilla): Dneska to byl pro diváka velmi zajímavý zápas s kvalitním celkem hrajícím krajský přebor. Za výkon, nasazení a přístup k tomuto utkání musím kluky pochválit. V čem však máme velké nedostatky je přečíslení, které vzhledem k našemu mladému kádru řešíme velmi zbrkle. Opět jsme jich ve druhém poločase měli spoustu a vytěžili z toho pouze jednu branku. Utkání jsme  měli zvládnout lépe takticky, kluci se hlavně v závěru nechali unést hrou, hnali se dopředu ve velkém počtu a absolutně zapomněli na bránění, čehož soupeř v posledních vteřinách využil ve vyrovnání. Utkání mělo být však rozhodnuto mnohem dříve, ale Feledi a Kolář své obrovské šance skoro z malého vápna neproměnili. Každopádně krásný zápas a jsem rád, že jsme postoupili.

Branky: 36. Farkaš, 59. Vait

Sestava: Vosecký – Geletič (46. Malowanyj), Michalec, Reichelt, Čtvrtníček (46. Vait) - Červenka, Feledi, Čermák, Farkaš (58. Kudrna) - Bílek, Horyna (46. Kolář)

Rozhodčí: Provazník – Kolátor, Mecl