MP Cup: Sokol Srbice - FK Jílové 2:2

06.03.2016 09:43

Sokol Srbice - FK Jílové 2:2 (0:0)

Vyjádření trenéra (O. Barilla): S výkonem našeho mužstva jsem vcelku spokojený, soupeř byl po většinu utkání aktivnějším týmem a silnějším na balonu. My jsme však velmi dobře bránili a podnikali nebezpečné protiútoky, ze kterých jsme dvakrát skórovali. Co mě mrzí je výsledek, čtvrt hodiny před koncem utkání vedeme o dvě branky a nakonec remíza. Zvláště tu první branku jsme po nedorozumění v obraně, soupeři darovali. Takový náskok už bychom si měli pohlídat. I když nutno dodat, že remíza je vzhledem k hernímu projevu soupeře určitě spravedlivá. Pro nás další dobrá příprava s kvalitním celkem z krajského přeboru.

Branky: Just, Čermák

Sestava: Vosecký - Reichelt, Kořínek, Michl, Huček - Kurty, Farkaš, Čermák, Červenka - Just, Kolář

Střídal: Kubeš