MP Cup: FK Jílové - 1.FC Dubí 3:2

13.03.2016 20:42

FK Jílové - 1.FC Dubí 3:2 (3:1)

V posledním utkání turnaje nás čekal poslední tým tabulky 1. FC Dubí. Před utkáním, dostali individuální ceny Jirka Vosecký (nejlepší brankář turnaje) a Aleš Čermák (nejlepší hráč turnaje). V prvním poločase jsme byli o něco lepší, ale hra byla komplikovaná a spíše jsme měli štěstí a trestali špatnou hru soupeře. První branku vstřelil Tomáš Kořínek, který se opřel do balónu z třiceti metrů a nádherně vymetl levý roh soupeřovi branky. Druhou branku si dali hosté sami, když si hostující stoper nerozuměl s brankářem a hlavou vsítil vlastní branku. Třetí branku přidal Kolář, když zakončil samostatný únik. Do poločasu ještě stačil soupeř snížit, když se jejich hráč, taktéž nádherně trefil do šibenice bezmocného Voseckého. Druhý poločas, byl z naší strany velmi špatný. Nemohli jsme se vyrovnat s tvrdou hrou (místy až zákeřnou)soupeře. Spíše jsme nakopávali míče a kazili spousty jednoduchých přihrávek. Jednu z nich, soupeř vystihl a rychlým pasem mezi obranu snížil na 3:2. Do konce zápasu se už nic zajímavého nestalo a konečný výsledek odpovídal předvedené hře.

Vyjádření trenéra (R. Rangl): V posledním utkání turnaje se projevila 14 denní pauza, kdy hráči neviděli míč a docházka na trénink, byla hrozná (jarní prázdniny, hory atd.). Celkově jsme ale s turnajem a hlavně kvalitou soupeřů, velmi spokojeni. Proti silným týmům se nám dařilo, jak herně tak i výsledkově a proti papírově slabším, byl výkon někdy i podprůměrný, což by se v jarní části nemuselo vyplatit. Celková čtvrtá příčka, je trochu za očekáváním, ale jde o přípravu, kdy zkoušíte hráče na různých pozicích a snažíte se najít optimální sestavu. Do začátku soutěže, bychom chtěli sehrát ještě nějaké utkání na přírodní trávě a pak se připravit na první mistrovský zápas, proti rezervě Lovosic, který by se měl hrát na umělé trávě.

Branky: Kořínek, vlastní, Kolář

Sestava: Vosecký - Červenka, Kořínek, Michl, Farkaš - Kurty, Feledi, Čermák, Kudrna - Kolář, Rangl

Střídal: Barilla