MP Cup 2017: TJ Sokol Srbice - FK Jílové 1:1

12.02.2017 21:27

TJ Sokol Srbice - FK Jílové 1:1 (1:0)

Vyjádření trenéra (O. Barilla): Dneska to byl z naší strany zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli Srbice lepším týmem a přehrávali nás ve všech směrech. My jsme hráli až s přílišným respektem, bez pohybu a nasazení, špatně jsme obsazovali, svému soupeři nechávali spousta prostoru pro kombinaci a ten šel zaslouženě do vedení po našem nedůrazu ve vápně. Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší, kluci si začali více věřit, lépe se pohybovali, svému soupeři byli víc než vyrovnaným soupeřem a odměnou jim byla vyrovnávací branka Koláře. Za druhý poločas musím kluky pochválit.

Pro nás to byla velmi dobrá příprava s kvalitním celkem hrajícím o špici krajského přeboru. První poločas bylo vidět, že nám chybí konfrontace s kvalitními soupeři, na které bychom si rychle zvykli.

Branka: Kolář

Sestava: Vosecký - Malowanyj, Kořínek, Vait, Červenka - Kurty, Feledi, Čermák, Farkaš - Bílek, Kolář

Střídali:Horyna Michal, Kudrna, Horyna Miroslav, Geletič