MP Cup 2017: FK Jílové - FK Duchcov 1:0

07.02.2017 08:06

FK Jílové - FK Duchcov 1:0 (0:0)

Vyjádření trenéra (R. Rangl): K dnešnímu utkání jsme nastupovali po třídenním soustředění, což bylo znát na hře, hlavně v prvním poločase. Chyběl pohyb, bojovnost, strašně moc nepřesných přihrávek a i díky slabému soupeři byl celkový dojem obou týmů podprůměrný.  Druhý poločas už byl z naší strany kvalitnější, hlavně z příchodem Michala Justa na hřiště. Hra se zpřesnila, měli jsme balón více na svých kopačkách a dostávali se častěji do zakončení. Škoda neproměněných šancí Vaita, Horyny, Felediho a Justa. O výsledku 1:0 nakonec rozhodl Červenka, který proměnil samostatný únik. Výsledek je zasloužený, slabý soupeř ani jednou neohrozil branku Voseckého.

Branka: Červenka

Sestava: Vosecký - Malowanyj, Michalec, Vait, Geletič - Farkaš, Feledi, Bílek, Kolář - Červenka, Horyna