Mlaší žáci slaví první výhru

27.09.2018 12:14

FK Malšovice - FK Jílové  1:3 (0:1)

4.kolo Okresní přebor  //  23.9.2018  // 15:00

Jilovští žáci si zajeli do blízkých Malšovic. Začátek zápasu se povedl. V 7. minutě se prosadil útočník Schlesinger, když se po kombinaci s Doležalem dostal do zakončení, a zblízka se nemýlil. Celý první poločas bylo Jílové lepším mužstvem. Nechyběl důraz, dravost a hlad po vítězství. Po poločase jsme přežili možná i první větší nápor soupeře. A když nám góla nedal soupeř, tak jsme se prosadili my, konkrétně Beránek. I ve druhém poločase jsme byli lepší, a tak se podruhé prosadil Beránek a navýšil skóre na 3:0. Ve druhém poločase jsme hráli čím dál tím víc nahoru dolů. Čisté konto jsme drželi až do poslední minuty, kdy domácí prostřelili do té doby dobře chytajícího Ehla z rohu.

Hodnocení trenéra (Z.Michalec): Zápas jsme nastartovali velice dobře a celkově jsme tak odehráli i celý zápas. Mužstvo musím pochválit hlavně za bojovnost. Dneska extra pochvalu neuděluji nikomu, zaslouží si ji celý tým

Branky: 7. Schlesinger, 34. Beránek, 37. Beránek

Sestava: Pulda (30. Ehl) - Bartko, Klíma, Černá - Druga, Hloušek, Doležal - Schlesinger

Připraveni: Beránek, Stoklasa, Novák, Jiravský