Kluci a holky z mladší přípravky Jílového obsadili na turnaji v Benešově nad Ploučnicí krásné 6. místo

27.09.2018 12:28

Kluci a holky z mladší přípravky Jílového obsadili ve 4. kole na turnaji v Benešově nad Ploučnicí krásné 6. místo

Sobotní dopoledne 22.9.2018 opět patřilo fotbalovému turnaji mladších přípravek na půdě Benešova nad Ploučnicí. Celek z Jílového zavítal na turnaj v deseti členné skupině. Turnaj se hrál formou každý s každým v 10. minutových intervalech za zápas.

Na fotbalisty z Jílového čekaly tradiční celky MSK Benešov nad Ploučnicí, FAPV Děčín, FK Česká Kamenice, TJ Spartak Boletice, TJ Union Děčín, SK Březiny / SK Děčín, FK Jiskra Modrá.

V prvním zápase Jílové narazilo na zkušené borce z TJ Union Děčín, kterým podlehlo 1:5. Jediný gól našeho týmu vstřelil z přímého kopu Radek Pulda.

Ve druhém zápase si Jílové spravilo chuť a celku FK Česká Kamenice vstřelilo dvě branky a zvítězili 2:0. Ve třetím utkání se fotbalisti Jílového utkali s Fotbalovou akademií Petra Voříška, se kterou během prvních 5 minut prohrávali 0:2, ale nakonec utkání dokázali otočit, a to vstřelením čtyř branek do sítě FAPV Děčín a tento zápas vyhráli 2:4. Ve čtvrtém zápase Jílové nastoupilo proti celku SK Březiny/SK Děčín, kterým velice dlouho odolávali a stav utkání do šesté minuty byl napínavý 0:0. Poté přišly drobné chyby a celek Jílového prohrál 4:0.

Pátý zápas proti TJ Boletice prohráli těsným výsledkem 1:3. Šestý zápas na turnaji byl proti MSK Benešov a prohráli 0:3. V posledním sedmém zápase Jílovští borci nastoupili proti celku FK Jiskra Modrá. V tomto derby byl úspěšnější celek FK Jiskra Modrá, která dokázala vstřelit do sítě Jílováků tři góly a zvítězila 3:1.

Střelci Jílového:

Radek Pulda      4x

Josef Červený    2x

Tobiáš Štěrba     2x

Jiří Štercl            1x

Sestava Jílového:

Jan Tesař (brankář), Tobiáš Štěrba, Jan Kolář, Berunka Matysová, Matěj Malkovský, Martin Klabík, Radek Pulda, Josef Červený, Jiří Štercl, Eliška Králová

Konečné umístění všech celků:

1.    TJ Union Děčín

2.    SK Březiny / SK Děčín

3.    MSK Benešov nad Ploučnicí

4.    TJ Spartak Boletice

5.    FK Jiskra Modrá

6.    FK Jílové

7.    FAPV Děčín

8.    FK Česká Kamenice

Příští 5. kolo turnaje Mladčích přípravek se uskuteční v Boleticích nad Labem v pátek 28.9.2018 (svátek) od 10.00 hod. Toto kolo je přesunuto ze soboty 29.9.2018.