2. kolo FK Jílové - SK Verneřice 1:9

11.09.2016 23:32

FK Jílové - SK Verneřice 1:9 (1:3)

První domácí utkání. Kulisa jak na Old Trafford či Emirates Stadium. Jen těžce šli slyšet pokyny trenéra.

A naši borci na jílovském hřišti vyrazili na soupeře z Verneřic. Soupeř byl velice takticky a herně vyspělý. Hráli líbivý kombinační fotbal, který bavil jak je, tak i diváky. My jsme se, ale nevzdali a bojovali až do závěrečných minut.

Hodnocení trenéra (Z. Michalec): V dnešním zápase jsme narazili na lepší celek než v minulém kole. Šlo vidět, že hrají déle a my jsme jim vysloveně nestačili. Ale bereme si ze zápasu jen zkušenosti, kluci se snaží a postupně si zvykají na zápasové tempo. Musím poklonit před výkony obou slečen v dnešním zápase, které patřili k nejlepším.

Branka: 24. Beránek

Sestava: Hrdlička - Černá, Klíma, Vajda, Hloušek, Jirásek, Novák, Aubusta, Druga, Stoklasa, Ehl, Beránek

Rozhodčí: Forro

Diváci:60