10. kolo TJ Skorotice - FK Jílové 3:1

26.10.2015 12:15

TJ Skorotice - FK Jílové 3:1

Možnost předstihnout v tabulce soupeře se nepodařila, i když naši dorostenci vedli již od 1. minuty, kdy Kopiar vystihl chybnou rozehrávku soupeře a překonal brankaře soupeře. Domácí stačili ještě do poločasu stav otočit na 3 :  1 ve svůj prospěch. Domácí měli celý zápas mírnou převahu, tu také zužitkovali a zaslouženě vyhráli.

Jílovským mladíkům nelze upřít snahu, ale to samozřejmě nestačí. Chybí větší fotbalovost a také důraz při hře. Toto vše lze natrénovat, ale s kým když na trénink chodí pravidelně 5 - 6 hráčů? Starší hráči, kteří by měli být oporou pro mladší hráče chodí pouze na zápasy nebo nechodí vůbec!

Branka: 1. Kopiar

Sestava: Měchura - Nenáhlo, Horák, Novák, Šindelář, Hondl, Kopiar, Miksch, Kočí, Dušek, Kulhánek

Střídali: Suchan, Sýkora, Rozsívač

Rozhodčí: Kolátor