1. kolo SK Březiny - FK Jílové 11:6

04.09.2016 18:58

SK Březiny - FK Jílové 11:6 (5:5)

Dnes 4.9.2016 nastoupila přípravka do svého prvního utkání v okresním přeboru starších přípravek. Prvním soupeřem byl celek z Březin. Utkání se hrálo na krásném přírodním trávníku a naše mládež s vůlí dát do utkání všechno. První poločas byl velice vyrovnaný a tak po 25 minutách byl stav 5:5. Ve druhé půli už s proměňováním šancí bylo horší. Konečný výsledek 6:11 z našeho pohledu nebyl líbivý, ale klukům se nedalo nic vytknout, makali na 110% a do dalšího utkání půjdou se stejnou vůlí po vítězství jako vždy.

Hodnocení trenéra (Z. Michalec): Zápas byl pro nás velkou zkouškou. Bylo to vůbec první utkání, které jsem s chlapci měl. Takže si na sebe ještě musíme zvyknout. Jako vždy byli ve hře jak plusy, tak mínusy. Určitě musím kluky pochválit, že zápas odmakali a na mínusech budeme nadále pracovat.

Tréninky přípravky jsou v pondělí a čtvrtek od 16:00.

Branky: 3x Aubusta, 2x Beránek, Ehl

Sestava: Klíma - Beránek, Aubusta, Hloušek, Ehl, Stoklasa, Černá, Vajda, Druga, Novák, Hrdlička, Bartko

Rozhodčí: Kadora