MP Cup 2017: TJ Baník Modlany - FK Jílové 2:0

26.02.2017 21:55

TJ Baník Modlany - FK Jílové  2:0 (1:0)

Vyjádření trenéra (O. Barilla): Dneska to byl z naší strany zatím nejslabší výkon přípravy ovlivněný kvalitou soupeře. Modlany nám ukázaly, jak je fotbal jednoduchá a pěkná hra. Po celé utkání byly lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Pro nás je tento výsledek ještě přijatelný, a to hlavně díky výborně chytajícímu Voseckému, který nás ještě několikrát podržel. Náš výkon byl po celý zápas hodně chaotický, hlavně v obsazování hráčů soupeře, jak kdybychom byli poprvé na hřišti. Na druhou stranu je dobře, že se zase vrátíme nohama na zem a z tohoto zápasu se poučíme. Potřebovali bychom hrát více takových zápasů proti soupeři, který po celé utkání prakticky neztratil balon. Nemrzí mě ani tolik ta porážka, ale přístup hráčů v tomto utkání. Když se nedaří, tak se musí aspoň bojovat a to tam rozhodně vidět nebylo. Chyběla nám vůle po vítězství a Modlanům jsme to dnes hodně usnadnili.

Sestava: Vosecký - Malowanyj, Kořínek, Vait, Červenka - Kurty, Just, Feledi, Kudrna - Kolář, Bílek
Střídali: Horyna Miroslav, Reichelt

Foto: Deník/Nešetřil Roman