5. kolo FK Jílové – FK Duchcov 2:1

25.09.2016 18:34

FK Jílové – FK Duchcov 2:1 (1:0)

V 5. kole jsme přivítali, poslední celek soutěže Duchcov.
První poločas byl vydařenější než druhý. Z trestného kopu se nádherně trefil Feledi, ale to bylo vše, jelikož ostatní akce jsme neproměnili, hlavně ta Čermákova, to snad ani nejde nedát.
Druhý poločas už nebyl z naší strany povedený. Hra byla komplikovaná, v soubojích jsme byli měkký a nechali soupeře hrát. Naštěstí byli hosté slabí a domácí celek ohrožovali jen ze standardních situacích, s kterými si obrana včetně brankáře poradila. Zápas zdramatizoval hostující Giňa, který se nádherně trefil z dálky. Do konce zápasu si ale hosté nic nevypracovali a tak tři body zůstali doma.

Vyjádření trenéra (R. Rangl):Z dnešního zápasu bereme jen tři body, hra byla špatná a musíme se zlepšit. Celkově snad jen obrana snese nějaké měřítko.

Branky: 16. Feledi, 53. Just

Sestava: Pekař – Malowanyj, Rangl, Michalec, Vait – Kolář (53. Kudrna), Čermák, Feledi, Farkaš (60. Červenka) – Just, Bílek

Rozhodčí: Bláha – Svoboda, Spišák